MokréČištěníKoberců.cz » Komerční sdělení » Půjčovna strojů na čištění koberců Praha
|

Půjčovna strojů na čištění koberců Praha

Uvažujete, zda si nechat koberce či čalounění vyčistit od profesionální firmy nebo máte odvahu si čištění provést svépomocí? Pokud patříte do druhé skupiny a jste z Prahy, máme pro Vás zajímavou nabídku. Na Praze 4 byla nově založena půjčovna strojů na čištění koberců Praha, která je vybavena zcela novými stroji na mokré čištění koberců značky Karcher. Jedná se o modelovou řadu Puzzi 10/1, která nahradila zastaralou řadu Puzzi 100.

Jednodenní půjčovné stojí 330,-Kč a kromě stroje Vám bude zapůjčen také kompletní sortiment nástavců, 10 dávek prostředku Karcher RM 760, který vystačí na 50m2 koberců (střední znečištění). Půjčovna strojů na čištění koberců Praha Vám poskytne také návod na práci se stroji a oznámíme jak je nejlepší koberce čistit. Mokré čištění je obecně hodnocené jako nejefektivnější způsob čištění koberců a čalounění a je vhodné pro všechny typy čalounění kromě kůže, koženky a přírodních materiálů.

Mokré metoda čištění spočívá v nastřikování a okamžitém odsávání čisticí směsi z koberce nebo potahoviny. Díky alkalickým vlastnostem čisticí chemie jsou nečistoty velmi efektivně odstraněny v mžiku a čištěný povrch zůstává pouze lehce navlhlý. Čistit koberce je tak možné rovněž na parketách, protože nejsou hloubkově promočeny až na izolační vrstvu. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte půjčovnu strojů na čištění koberců Praha kontaktovat.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *