MokréČištěníKoberců.cz » Čištění koberců » Mokré čištění koberců pro alergiky
|

Mokré čištění koberců pro alergiky

Alergici a osoby s dýchacími obtížemi obecně potřebují čistější a méně prašné prostředí a to jak domácí, tak kancelářské. Pokud máte doma alergika, jsou ideálním lapačem prachu koberce, ale je nutné dbát na to, aby koberce byly pravidelně vysávané jak na mokro tak na sucho. Klasické domácí mokré vysávání by mělo probíhat ideálně každý den a jednou týdně by se měl koberec vysát vysavačem s kartáčovou hlavou, která posbírá i hluboce usazené nečistoty. Mnohé typy hluboce usazených nečistot však ani kartáčová hlava vysavače na suché čištění koberců a čalounění nevysaje a je nutné využít vysavač na mokré čištění.

Tyto vysavače na mokré čištění, jinak známy rovněž jako tepovače či profesionálně extraktory jsou vysavače speciálně uzpůsobené pro nastřikování vody do čištěného povrchu (mají vodní čerpadlo). Voda smíchaná s čisticím prostředkem a nastříkaná do čištěného povrchu na sebe velmi rychle naváže nečistot, roztoče a prach a výkonná sací turbína je okamžitě odsává z čištěného povrchu pryč do odpadní nádoby. Vysavače na mokré čištění jsou jediné stroje, které dokáží koberec vyčistit opravdu do hloubky a hloubkově jej provonět.

Ve spolupráci s kvalitní chemií jsou výsledné účinky naprosto fantastické a odstranit lze například propisku, kávu, víno nebo v mnoha případech i krev či tuky. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně strojů n a mokré čištění koberců, lze kontaktovat zákaznickou podporu firmy čištění koberců Praha. Ačkoliv firma čištění koberců Praha stroje na čištění koberců a čalounění neprodává, jsou díky dlouholetým zkušenostem schopni velmi kvalifikovaně poradit z praxe. Zákaznický email je: info@cistenikobercusedacek.com, telefonickou podporu najdete na čísle: 601 336 072.

Podobné příspěvky

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *